e-Shop - Přechod na jiný typ lic.

 
 

Jak můžete přejít na jiný typ licence a kolik to stojí?

Postup

Přechod na jiný typ licence se provádí odesláním požadavku na e-mail xpunlimited@xpunlimited.cz . Zde uvedete iniciály držitele licence, adresu, typ licence aktuální, typ licence, na který chcete přejít a kontaktní telefon. Poté Vás budeme kontaktovat a dokončíme objednávku. Po zaplacení zálohové faktury Vám bude doručen nový licenční list. Jen pro upřesnění, licenční číslo zůstáva stejné, mění se jen typ licence. Vše probíha bez výpadku původního typu licence. Změna záznamu na licenčním serveru je provedena automaticky až po odinstalaci původního typu licence přes ovládací panel XP Unlimited.

Cena

Pro přechod z jiného typu licence, platí následující vzorec:

Classic verze (rozdíl cen v ceníku) + 20%(rozdílu cen v ceníku) minimálně 1350,–Kč bez DPH

Enterprise verze (rozdíl cen v ceníku) + 20%(rozdílu cen v ceníku) minimálně 2700,–Kč bez DPH

Pokud tedy přecházíte z licence pro XPP na licenci pro W7 a licence jsou pro stejný počet uživatelů ve verzi Classic a jedná se o částku 1350,–Kč.

Pokud přecházíte z licence pro XPP pro 5 uživatelů na licenci pro 10 uživatelů, cena je dána rozdílem cen v ceníku povýšena o minimálně 1350,–Kč resp. 20% z rozdílu cen daných licencí.

Pokud přecházíte z verze Classic na verzi Enterprise nebo z verze Enterprise na verzi Enterprise pro jiný operační systém, cena je dána rozdílem cen v ceníku povýšena o minimálně 2700,–Kč resp. 20% z rozdílu cen daných licencí.

 
 
 
JR Soft s.r.o. 2009